BHP czy rachunkowość

Dodane: 13-08-2014 10:03
BHP czy rachunkowość W moich innych notkach poruszałem już podobne tematy, chcę więc uzupełnić moje wcześniejsze wypowiedzi. Jeśli w firmie dojdzie do wypadku przy pracy to pracodawca ma obowiązek sporządzenia dokumentacji powypadkowej BHP. Jest to dość wymagające zadanie dlatego z pewnością warto w tej sprawie zdać na specjalistów. Odniosę się jeszcze do innej rzeczy. Warto napisać o tym, że...W moich innych notkach poruszałem już podobne tematy, chcę więc uzupełnić moje wcześniejsze wypowiedzi.

Jeśli w firmie dojdzie do wypadku przy pracy to pracodawca ma obowiązek sporządzenia dokumentacji powypadkowej BHP. Jest to dość wymagające zadanie dlatego z pewnością warto w tej sprawie zdać na specjalistów. Odniosę się jeszcze do innej rzeczy.

Warto napisać o tym, że okresowe szkolenie bhp kończy się dla pracownika egzaminem z zakresu wiedzy objętej szkoleniem. Po zdaniu takiego egzaminu nasz pracownik otrzymuje stosowne zaświadczenie, którego kopię przechowuje ośrodek BHP. Podobnie wygląda kwestia sprawy, którą zaraz poruszę.

W przypadku pracownika, który już wcześniej pracował w naszej firmie i znów go zatrudniamy, nie musimy przeprowadzać szkoleń bhp ponownie. W tym temacie dodam jeszcze jedno.

Zarządzanie firmą jest jedną z bardziej stresujących i czasochłonnych rzeczy. Pisałem już o metodach oszczędności czasu. Warto też oszczędzić sobie stresu i oddać innym część swoich obowiązków - warto przekazać firmom zewnętrznym np. obsługę BHP czy rachunkowość. Zwłaszcza w małych firmach gdzie nie opłaca się tworzyć etatu specjalisty bhp. Natomiast teraz chcę poruszyć nieco inny temat.

Czy warto zajmować się wszystkimi sprawami w własnej firmie? Oczywiście można nieco na tym zaoszczędzić prowadząc samemu księgowość i zajmując się kwestiami BHP. Jednak powinieneś pamiętać, że twój czas też ma wartość - można go przecież wykorzystać na pracę w firmie. Z innej strony patrząc.

Mam nadzieję, że mój tekst był fajny. Zamierzam jeszcze kiedyś powrócić do tego tematu. usługi bhp
Znazlazłem także szkolenia bhp
szkolenia bhp - tekst jest OK
szkolenia bhp - też dobry
Warto rzucić okiem także na szkolenia bhp


© 2019 http://smtgdynia.com.pl/